Minnesota

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Minnesota

Nemovitost na prodej v Minnesotě

Minnesota hraničí na sever s Kanadou, na jihu s Iowou, na východ s Winsconsinem, na západ se Severní Dakotou a Jižní Dakotou

Minnesota je 32. federální stát Spojených států amerických a má populaci 4 919 479 obyvatel. Hlavním městem je Saint Paul, ale nejlidnatějším městem je Minneapolis. další významná centra jsou Duluth, Rochester a Bloomington.

Minnesota je známá svými jezery, chladným klimatem a "středozápadní Minnesotou Nice".

Země Minnesoty, známá jako země deseti tisíc jezer, je nejlidnatějším státem země a je často uváděna jako jeden z nejzdravějších států v Americe, což je velmi příjemné místo, kde se hledá nemovitost k prodeji v Minnesotě.

Ale otázka je na trhu s nemovitostmi v Minnesotě, která je v roce 2018 energická.

Pokud chcete koupit nemovitost k prodeji v Minnesotě, musíte vědět, že uzavřené tržby jsou o 6% nižší než minulý rok, s poklesem tržeb o 4%.

Ve srovnání s loňským rokem došlo k cenovému zlepšení. Minnesota domy také nadále oceňovat v hodnotě, ale u mírně nižšího tempa než národní průměr. Průměrná cena za prodejní cenu v Minnesotě za poslední rok vzrostla o 8,2% a očekává se, že hodnota se v příštím roce zvýší o 4,9%.

Faktory ovlivňující trh nemovitostí v Minnesotě v roce 2018 jsou různé.

Inventář zůstává největším faktorem pro trh s nemovitostmi v Minnesotě. Od prosince 2016 do prosince 2017 poklesl inventář o 27,5%, což bylo od roku 2004 nejnižší pro oblast nemovitostí v Minnesotě.

To je jistě ten správný trh pro prodávajícího, který má majetek k prodeji v Minnesotě. Nabídka zůstává nízká, protože poptávka zůstává vysoká, což pomáhá zvyšovat ceny nemovitostí.

To znamená, že v roce 2018 bude důležité sledovat nejen nabídku bydlení, ale i dostupné cenové rozpětí.

Odborníci předpovídají, že sazby do konce roku dosáhnou 5%, což ovlivní to, co si kupující mohou dovolit. To by mohlo vést ke snížení průměrné prodejní ceny, nicméně odborníci nejsou znepokojeni, protože jsou stále pod úrovní hypoték 8% nedávné recese.

Nejlepší místa k bydlení a kde hledat nemovitosti k prodeji v Minnesotě jsou různé.

Téměř 60% z Minnesoty žije v metropolitní oblasti Twin Cities. To se skládá z Minneapolis, nejlidnatějšího města Minnesoty, hlavního města sv. Pavla a okolního okraje.

St Paul i Minneapolis jsou vysoce živé města s cenově dostupnými průměrnými prodejními cenami, které stále více rostou.

Časopis Forbes také v nedávné době hlasoval Minneapolis jako nejzdravější město v Americe, takže je velmi dobré hledat nemovitost k prodeji v Minnesotě.

Metropolitní oblast Twin Cities je třináctá největší metropolitní oblast v zemi. Kromě toho je v Minnesotě 17 měst s počtem obyvatel přes 50 000. Jižní předměstí Twin City, jako je Lakeville, těží z vysoce výkonných škol, stálého a rostoucího trhu s bydlením.

Minnesota trh s nemovitostmi pro rok 2018 bude pokračovat v trvalém růstu průměrných prodejních cen, ale bude muset bojovat proti poklesu akcií a foreclosures, které se vyskytují nad národní úrovní. Prodejci se mohou těšit na vysokou poptávku a nedostatek dodávek.

  •  
    Harmony: město Minnesoty budova paladin!

    Harmony: město Minnesoty budova paladin! Chci investovat Ale kde? Chci jít a žít v zahraničí Ale jak? Zastavte se sami sebe tyto otázky! Vaše řešení je v tomto krátkém článku. Máte to pravé, prostě se musíte dostat pohodlně a vyzbrojit si pero a papír, aby si připomněli všechny naše tipy, abyst ...

 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB